5.14.2011

İSPANYA’YI SARSAN KORKUNÇ CİNAYET

İSPANYA’YI SARSAN KORKUNÇ CİNAYET!...
 
 
Bir alışveriş merkezine elinde pala ile giren işsiz bir Bulgar vatandaşı, alışveriş yapmakta olan 62 yaşındaki bir İngiliz kadın turistin kafasını kesti.
Önceki gün meydana gelen 5,2 şiddetindeki depremin yaralarını sarmaya çalışan İspanya, bugün de korkunç bir cinayetle sarsıldı.

Ülkenin turistik Tenerife adasının Los Cristianos semtinde, meydana gelen olayda, akli dengesinin bozuk olduğu belirtilen Bulgar vatandaşı Deyan Valentinov D., alış veriş yapmakta olan 62 yalındaki bir İngiliz kadın turistin kafasını kesti.
"YAŞLI KADININ KAFASINI YANINDA GÖTÜRDÜ"

Valentinov D., yaşlı kadının kafasını da yanına alarak olay yerinden hızla kaçmaya başladı. Bu sırada cinayet anını güvenlik kameralarından saniye saniye izleyen güvenlik görevlileri, durumu hemen polise bildirdi. Katil zanlısının peşine düşen güvenlik görevlileri, kısa bir kovalamacanın ardından katil zanlısını kıskıvrak yakalamayı başardı.

Güvenlik görevlilerinin polise teslim ettiği Bulgar vatandaşı Deyan Valentinov D.’nin, işsiz olduğu ve uzun süredir psikolojik tedavi gördüğü belirtiliyor,

GÖRGÜ TANIKLARI ŞOKA GİRDİ

İngiliz SKY News televizyonu, korkunç cinayetin işlendiği sırada olay yerinde bulunan bazı görgü tanıklarının şoka girdiğini ve onların da psikolojik tedavi almaları gerektiğini duyurdu.

Korkunç cinayet, İngiltere’yi de derinden sarstı. İngiliz basını, cinayeti son dakika gelişmesi olarak halen canlı yayınlarla duyurmaya devam ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aşağıdan "Anonim" seçeneğini seçerek isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz :)